504 absolutely essential words with translation

504 absolutely essential words with translation

کتاب "۵۰۴ واژه ضروری"،یکی از معروف ترین و پرفروش ترین کتاب آموزش لغات و واژگان زبان انگلیسی می باشد.

همان طور که می دانید کتاب "504 واژه ضروری" دارای ۴۲ درس می باشد که هر درس شامل ۱۲ لغت است.

امروزه یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی یکی از نیازهای اصلی افراد محسوب می شود.زبان انگلیسی  در اکثر موقعیت ها مورد نیاز است و همچنین یادگیری زبان انگلیسی  در پیشرفت موقعیت های مختلف شما (مطالعه،کار با کامپیوتر،مکالمه و …) بسیار موثر است.

کتاب "504 واژه ضروری" علاوه برآموزش لغات،مترادف کلمات و همچنین مثالی از آن ها را برای شما عزیزان فراهم کرده است.مترادف و مثال لغات انگلیسی باعث می شود که بهتر و سریع تر لغات را فرابگیرید.در انتهای کتاب،تمامی لغات ۵۰۴ به صورت یکجا آمده است.

کتابی "504 absolutely essential words"،بعد از آموزش لغات انگلیسی،دارای تمریناتی می باشد که پاسخ تمام تمرینات در انتهای کتاب می باشد.

کتاب "۵۰۴ absolutely essential words" یکی از کتاب های پرمخاطب می باشد که بسیاری از زبان آموزان برای افزایش دایره لغات انگلیسی خود از آن استفاده می کنند.

کتاب آموزشی  "504 absolutely essential words" دارای بسیاری از لغات کاربردی و رایج زبان انگلیسی می باشد که همراه با مثال و مترادف آموزش داده می شود.این نحوه آموزشی به زبان آموزان کمک می کند که هیچگاه واژگان انگلیسی را فراموش نکنند و برای همیشه در ذهن آن ها باقی بماند.

برای یادگیری هر زبانی ابتدا باید لغات و واژگان آن زبان را شناخت و بعد سراغ یادگیری دیگر مهارت ها رفت.کتاب معروف ۵۰۴ در افزایش دایره لغات شما می تواند بسیار موثر باشد.

این نسخه از کتاب 504 همراه با ترجمه به خوانندگان عرضه می شود.نسخه بدون ترجمه کتاب 504 نیز در سایت باتک24  در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • : 938
  • تولیدکننده: سپاهان
  • مدل کالا: 978-964-2541-36-2
  • موجودی: در انبار
1 Product(s) Sold
  • 22,000 تومان
  • قیمت بدون مالیات: 22,000 تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: زبان, vocabulary, آموزشی