درباره ما

 

چرا کتاب های باتک؟

باتک یک فروشگاه آنلاین کتاب است که تفاوت ویژه ای با سایر کتابفروشی های آنلاین دارد. این تفاوت در این است که باتک صرفا، بر تهیه کتاب در سه بخش روانشناسی، موفقیت و زبان انگلیسی، تمرکز دارد و در نتیجه تنوع بیشتری از این کتاب ها را در سبد محصولات خود جای داده است. این امر موجب شده تا مشتریان باتک، به راحتی و در کمترین زمان ممکن، کتاب های مورد نظر خود را سفارش دهند.

باتک معتقد است کتاب های روانشناسی، موفقیت و زبان انگلیسی پاسخ بسیاری از این دست سوالات ما را در خود دارند و مطالعه این کتاب ها موجب بهبود کیفیت زندگی و موفقیتمان می شود؛ زیرا:

Ø    روانشناسی، یکی از مهمترین علوم کاربردی است تسلط بر آن موجب تامین بهداشت روانی و سلامت فکری ما می شود. شناخت روحیات و رفتارهای خود و دیگران، تقویت عزت نفس، هوش هیجانی و انگیزه، شناخت نقاط قوت و ضعف شخصی، تقویت مهارت های فردی، درک بهتر احساسات و رفتارهای خود و دیگران، سازگاری بهتر با محیط زندگی، پیشگیری از افسردگی ودرمان آن تنها  برخی از مزیت های مطالعه کتاب های روانشناسی است.

 

Ø    موفقیت، برای هر فرد یک آرزوی قلبی و البته دست یافتنی است. آرزویی که پیوسته فرد را به تلاش برای حرکت به جلو و زندگی بهتر تشویق می کند. بنابراین لازم است برای رسیدن به موفقیت استعدادهاى بالقوه خود را شناسایی و برای تقویت آن تلاش کنیم. تمرکز حواس، مدیریت زمان، برنامه ریزی، هدف گذاری و اولویت بندی آنها، تمرکز بر اهداف، تقویت انگیزه، الگوگیری از شیوه زندگی افراد موفق و ... صرفا مواردی اندکی از مزایای مطالعه کتاب های موفقیت است.

 

Ø    زبان انگلیسی، زبان بین المللی و یکی از پر مخاطب ترین زبان های زنده دنیاست.  اهمیت یادگیری این زبان به قدری زیاد است که به جرات می توان گفت ندانستن آن بسیاری از فعالیت های روزمره ما را با مشکل مواجه می کند. لذت استفاده از فیلم ها و موسیقی های محبوب، کامپیوترها، اخبار و اطلاعات روز دنیا، اپلیکیشن های پرکاربرد، دنیای اینترنت، وبسایت های تخصصی و کاربردی، مقالات و کتاب های روز، شبکه های تلویزیونی و مواردی از این دست، تنها برخی از مزایای مطالعه و یادگیری این زبان است.

از این رو فروشگاه آنلاین باتک با شعار" باتک رمز موفقیت شماست" تلاش می کند به عنوان مرجع تخصصی کتاب های روانشناسی، موفقیت و زبان انگلیسی، بتواند همواره رضایت خاطر مشتریان را فراهم کند و سهمی در موفقیت کتابخوانان عزیز داشته باشد.

    

برخی از مزایای باتک در یک نگاه:

     تحویل رایگان فوری(نیم روزه)

پرداخت وجه در محل مورد نظر شما

امکان خرید در ساعات دلخواه شبانه روز

سرعت بالای سفارش و صرفه جویی در زمان

تنوع بالای کتاب ها و افزایش قدرت انتخاب شما

پشتیبانی آنلاین و پاسخگویی سریع به سوالات شما